Advies en aanmelden

Het aanmeldteam denkt graag met je mee! Je kunt vrijblijvend bij ons terecht met al je vragen. We overleggen samen met jou, geven een passend advies en ondersteunen je bij het aanmelden.

Aarzel niet en neem contact met ons op:

📞 020 – 540 05 12 of 📧 aanmeldingen@spirit.nl


In geval van crisis

Bel 020 – 540 05 55 of mail crisis@spirit.nl
Aanmelden via Spirit aanmeldformulier crisis


Jeugdhulpregio’s

  • Amsterdam/Amstelland
  • Zaanstreek/Waterland
Voor vrij toegankelijke zorg:
Gebruik het Spirit informatieformulier, deel 1

Voor segment B:
Stuur een perspectiefplan op of gebruik eventueel het Spirit informatieformulier, deel 1 en 2

Voor segment C:
Dit verloopt via een perspectiefplan.

Klik hier voor een uitleg van de segmenten.

Voor vragen en overleg:
020 – 540 05 12 of aanmeldingen@spirit.nl

  • Alkmaar
  • Haarlemmermeer
  • West Friesland
  • Zuid Kennemerland/Ijmond

Voor de aanmelding, vul het Spirit informatieformulier in (naast een beschikking of verwijzing).

Voor vragen en overleg:
020 – 540 05 12 of aanmeldingen@spirit.nl

  • Gooi en Vechtstreek
06 – 41 53 22 31 of Gooienvecht@spirit.nl
  • Utrecht West
06 – 41 53 22 31 of Utrechtwest@spirit.nl

Jeugd en Veiligheid

  • Resocialisatie en Begeleiding
Faouzi Bounnaanaa
06 – 51 71 79 94
f.bounnaanaa@spirit.nl
Spirit aanmeldformulier R&B
  • Intensieve Forensische Aanpak
Mike Eudoxie
06 – 25 05 68 34
m.eudoxie@spirit.nl
Spirit aanmeldformulier IFA
  • Intensieve Preventieve Aanpak / Nieuwe Perspectieven
– Amsterdam en Diemen:
ipa-amsterdam.nl

– Purmerend:
Roosmarijn Kuipers
06-39859389
r.kuipers@spirit.nl

Aalsmeer, Amstelveen, Haarlemmermeer, IJmond, Ouder-Amstel, Uithoorn, Zuid Kennemerland:
aanmeldingen.np.am@spirit.nl of
06 – 24 77 19 82 (Elles van den Bos)

Alkmaar:
Robbert van de Meer
06-21892399
r.v.d.meer@spirit.nl

West-Friesland:
Anneli Ooms
06-41659949
a.ooms@spirit.nl

Mehmet Aktas
06-46346175
m.aktas@spirit.nl

Harry Dijkman
06-28429899
h.dijkman@spirit.nl

Spirit aanmeldformulier West Friesland